Vyhledávání


Kontakt

Penziónek s hospůdkou na Mlýně Krkavci
Mlýn Krkavec 94
Veselí nad Lužnicí
391 81
GPS: N 49° 10.3165'
E 14° 43.9300'
( 49°10'18.991"N
14°43'55.802"E )

Tel.:
+420 737 388 535

E-mail: mlyn-krkavec@seznam.cz

Předpověď počasí:

 Zajámavosti v našem okolí

 

Zámek Červená Lhota Zámek Červená Lhota

Zámek Červená Lhota se nachází v Jižních Čechách asi 20 km od města Jindřichův Hradec. Jedná se o romantický zámek vystavěný na ..

(15km)

 
 
 
 
Rybník Rožmberk Rybník Rožmberk

Rybník Rožmberk leží v nadmořské výšce 427 m, v okrese Jindřichův Hradec, cca. 6 km severně od Třeboně. Je největším rybníkem ne..

(16km)

 

 

 

Zámek Bechyně Zámek Bechyně

Zámek Bechyně se tyčí na skále nad soutokem říčky Smutná a řeky Lužnice, ve stejnojmenném městě Bechyně, v Jihočeském kraji v Če..

(20km)

 

 

 

Krýzovy Jesličky Krýzovy Jesličky

Krýzovy Jesličky jsou největší lidový mechanický betlém na světě. Nachází se ve městě Jindřichův Hradec na Jihu České republiky...

(23km)

 

 

 

Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec Státní hrad a zámek Jindři..

Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec je soubor budov hradu a zámku. Nachází se v Jindřichově Hradci, v Jihočeském kraji , v Č..

(23km)

 

 

 

Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec je město s 23 000 obyvatel. Nachází se na jihu České republiky. Je součástí Jihočeského kraje. Patří mezi hist..

(23km)

 

 

 

Bechyně Bechyně

Město Bechyně je malebné město ležící v Jižní části České republiky na soutoku řeky Lužnice a Smutná. Náchází se 20 km jihozápad..

(21km)

 

 

 

Historické šicí stroje Historické šicí stroje

Historické šicí stroje je název pro speciální expozici věnovanou šicím strojům. Ta se nachází v Jižních Čechách, v Jindřichově H..

(23km)

 

 

 

Rybník Vajgar Rybník Vajgar

Rybník Vajgar se nachází v centru města na Hamerském potoce těsně před ústím do řeky Nežárky. Leží ve městě Jindřichův Hradec ..

(23km)

 

 

 

Hrad Choustník Hrad Choustník

Hrad Choustník je zřícenina raně gotického hradu. Nachází se na východním okraji obce Choustník cca 12km od města Soběslav na ji..

(20km)

 

 

 

Aquapark Jindřichův Hradec Aquapark Jindřichův Hradec..

Aquapark Jindřichův Hradec je plavecký areál skladající se z vnitřní a venkovní části. Nahcází se ve městě Jidřichův Hradec na ..

(24km)

 

 

 

Zřícenina  Dobronice Zřícenina Dobronice

Zřícenina Dobronice je zřícenina středověkého hradu nad řekou Lužnicí. Nachází se v obci Dobronice nedaleko města Bechyně v Č..

(22km)

 

 

 

Třeboň Třeboň

Třeboň je historické město s renesančním zámkem a lázněmi. Nachází se na jihu České republiky v Jihočeském kraji. Okolí je obklo..

(21km)

 

 

 

Koupaliště Hluboká nad Vltavou Koupaliště Hluboká nad Vlt..

Koupaliště Hluboká nad Vltavou je veřejné koupaliště. Najdeme je ve městě Hluboká nad Vltavou na levém břehu Vltavy blízko známé..

(24km)

 

 

 

Státní zámek Hluboká Státní zámek Hluboká

Státní zámek Hluboká je romantický zámek. Nachází ve městě Hluboká nad Vltavou , nedaleko krajského města České Budějovice v Če..

(24km)

 

 

 

Zámek Třeboň Zámek Třeboň

Zámek Třeboň je renesanční objekt v jihozápadní části historického města Třeboň . Město leží na severním okraji rybníka Svět, ..

(21km)

 

 

 

Hluboká nad Vltavou Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou je město ležící cca 10 km severně od města České Budějovice na jihu České republiky. Hluboká nad Vltavou je ..

(24km)

 

 

 

Schwarzenberská hrobka Schwarzenberská hrobka

Schwarzenberská hrobka se nachází v obci Domanín, nedaleko Třeboně v České republice. Jedná se o hrobku rodu Schwarzenberků. Hro..

(22km)

 

 

 

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou ZOO Ohrada Hluboká nad Vlt..

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou se nachází na jihu České republiky na břehu Munického rybníka blízko Hluboké nad Vltavou. Od kraj..

(26km)

 

 

 

Řetězový most u Stádlce Řetězový most u Stádlce..

Řetězový most u Stádlce je Národní kulturní památka (1989) v České republice. Nachází se v Jihočeském kraji u města Stádlec, asi..

(24km)

 

 

 

Kozí hrádek Kozí hrádek

Kozí hrádek je Národní kulturní památka v České republice. Nachází se v Jihočeském kraji, nedaleko měst Sezimovo Ústí a Tábor . ..

(23km)

 

 

 

Albrechtice nad Vltavou Albrechtice nad Vltavou

Obec Albrechtice nad Vltavou se nachází v Táborské pahorkatině ležící asi 9 km severozápadně od Týna nad Vltavou v okrese Písek..

(29km)

 

 

 

Hrad Kotnov Hrad Kotnov

Hrad Kotnov je Národní kulturní památka v České republice . Nachází se v Jihočeském kraji, ve městě Tábor . Hrad Kotnov je vlast..

(25km)

 

 

 

Botanická zahrada Tábor Botanická zahrada Tábor

Botanická zahrada Tábor je druhá nejstarší botanická zahrada v České republice. Nachází se ve městě Tábor. Vznikla v roce 1866 p..

(26km)

 

 

 

Táborské podzemí Táborské podzemí

Táborské podzemí jsou podzemní prostory. Nacházejí se pod historickým centrem jihočeského města Tábor . Jedná se o sklepy a ch..

(26km)

 

 

 

Tábor Tábor

Tábor je město nacházející se na severním okraji Jihočeského kraje. Leží cca 80 km od hlavního města Praha a 60 km od města Čes..

(26km)

 

 

 

Rybník Jordán Rybník Jordán

Rybník Jordán je nejstarší vodní nádrž v České republice. Nachází se ve městě Tábor na jihu České republiky. Nádrž Jordán vzn..

(26km)

 

 

 

Plavecký stadion Tábor Plavecký stadion Tábor

Plavecký stadion Tábor je vnitřní a venkovní plavecký areál. Nachází se ve městě Tábor v Jihočeském kraji v České republice. Pl..

(26km)

 

 

 

Černá věž České Budějovice Černá věž České Budějovice..

Černá věž České Budějovice je dominantou města České Budějovice. Nachází se v centru města na jihu České republiky. Byla postave..

(28km)

 

 

 

Samsonova kašna Samsonova kašna

Samsonova kašna je barokní kašna. Stojí na náměstí Přemysla Otakara II. ve městě České Budějovice . Patří mezi největší kašny..

(28km)